TISSIE ma być przestrzenią online, w której poznasz najlepsze sklepy i stojące za nimi historie. Sprzedawców i produkty, które kochasz.

KIERUJEMY NA WŁAŚCIWĄ STRONĘ

Tissie to platforma internetowa mająca na celu udostępnienie i wypromowanie sprzedaży twoich produktów wprost z poziomu Twojego sklepu internetowego. Chcemy, aby wysiłek włożony w przygotowanie Twojego sklepu czy strony internetowej, na której wystawiasz różne produkty, był widoczny dla innych. Nasz cel to pomagać w szerzeniu idei zrównoważonego rozwoju poprzez kierowanie klientów wprost na Twoją stronę.

Planujemy również udostępnić możliwość wystawiania przedmiotów na sprzedaż w serwisie tissie.pl dla osób nieposiadających własnego sklepu internetowego a chcących uczestniczyć w sprzedaży internetowej.


Chcesz sprzedawać więcej dzięki skierowaniu bezpośredniego komunikatu marketingowego do starannie wybranych odbiorców?
Wspierany Twoje kreatywne działania i chcemy abyś jeszcze skuteczniej docierał do klientów.

Wspieramy cele biznesowe naszych klientów poprzez przemyślane propozycje doboru formy, częstotliwości wysyłki oraz grupy odbiorców.
Projektujemy i tworzymy niebanalny design oraz atrakcyjne realizacje w bliskiej współpracy z klientem, oferując pomoc w optymalizacji kosztów i skuteczności kampanii multi-channel na każdym etapie zamówienia.

Umożliwiamy użytkownikom łączenie, sprzedaż i kupowanie wyselekcjonowanych i unikalnych produktów, na które wpływa kultura i historia sprzedającego. Sprzedawcy na Tissie mogą korzystać z szerokiej gamy narzędzi i usług, które pomagają im rozpocząć, zarządzać i rozwijać działalność online.